Prezenty ze zdjęcia: kalendarze na biurko ze zdjęciami

lip 21, 2020 przez

Prezenty ze zdjęcia: kalendarze na biurko ze zdjęciami

Czasem wymyślenie czegoś na prezent bywa trudne. Zwłaszcza, jeśli chcemy się jakoś wyróżnić prezentem i nie dawać oklepanych podarków jak na przykład alkohol, czy pieniądze. Dobrym rozwiązaniem wtedy może być wizyta u fotografa lub znalezienie sklepu internetowego zajmującego się nadrukiem zdjęć na różne gadżety. O czym dokładnie mowa?

Kubki

Najpopularniejsze w każdej kuchni kubki. Jednak to, że są popularne nie znaczy, że oklepane. Zwłaszcza jeśli naszym prezentem na przykład na urodziny będzie piękny kubek ze zdjęciem jubilata. Na przykład wasze wspólne selfie z plaży, zabawne zdjęcie w parku, czy fotka z jego lub jej ukochanym pupilem. Na pewno każda kawa i herbata pite z takiego kubka zyskają nowy smak dobrych wspomnień.

Do podusi

Coraz popularniejsze stają się poduszki ze zdjęciami. Nic w tym dziwnego. To bardzo piękna ozdoba lub dobry podarunek dla osoby z którą jesteśmy bardzo związani, np dla chłopaka, dziewczyny, czy własnego dziecka. Wizerunek ukochanej osoby lub rodzica do którego możemy się przytulić na pewno umili nam nieco długie wyjazdy bez tej osoby.

Ależ ten czas mija

Każdy przechodzi przez to. Zmiana kalendarza wraz z Nowym Rokiem. Tylko dlaczego muszą mieć jakieś dziwne zdjęcia, na które będziemy musieli patrzeć cały rok? A gdyby tak… Mieć kalendarz ze swoimi zdjęciami, które sami wybierzemy?
I w tym pomoże nam fotograf lub sklepy internetowe. Wystarczy tylko dostarczyć wybrane przez nas zdjęcia lub zdjęcie – zależnie od modelu kalendarza.
Kalendarzy do wyboru mamy sporo : kalendarze ścienne z wyrywanymi kartkami lub w formie dużego plakatu, kalendarze na biurko ze zdjęciami odpowiadającymi porom roku, a może nawet małe kalendarzyki. Do wyboru do koloru.
Pewne jest jednak jedno – takie kalendarze na biurko ze zdjęciami na których jesteśmy i budzą wspomnienia na pewno umilą naszą przestrzeń.

Pamiątkowe koszulki

Dużo jest wspomnień, które w jakiś sposób chcemy mieć zawsze przy sobie, w formie np. breloczka do kluczy, bransoletki czy zdjęcia w portfelu. A co gdyby można było ubrać takie wspomnienie? Z pomocą przychodzą koszulki ze zdjęciami. Możesz zamówić sobie specjalną koszulkę ze zdjęciem z ogniska wraz z przyjaciółmi, romantyczną chwilą z ukochanym, czy zabawną historyjką rodzinną. Wystarczy dodać zabawny tekst i gotowe – zabawna koszulka już jest.

 

Podobne

Tagi